Agenda

Agenda

De agenda toont alle activiteiten vanaf vandaag voor de komende periode.

Startdatum Naam
September
Woensdag 25 sep., 2, 9 en 16 okt. 19.30-22.00 uur
Gooi-o-logie: Van kerstening tot ontzuiling tussen Vecht en Eem
Oktober
Vanaf 1 oktober 2019
Dinsdag 10.00-11.00 uur
Stoelyoga, een milde vorm van yoga
Woensdag 2, 9, 16 en 30 okt. en 13 nov. 19.30-21.30 uur
Zaterdag 2 nov. 9.00-13.00 uur
Basiscursus digitale fotografie
2, 16, 30 okt., 13 nov. 2019
Woensdag 19.30-21.30 uur
Anders schrijven, kennismaking
Vanaf 2 oktober 2019
Woensdag 10.00-13.00 uur
De paden op, de lanen in
2 oktober 2019
Woensdag 10.00-13.00 uur
Tussen Kortenhoefse plassen
Vanaf 3 oktober 2019
Donderdag 13.00-15.00 uur
Bridge - Beginners niveau 1
Vanaf 3 oktober 2019
Donderdag 15.30-17.30 uur
Leer wedstrijdbridge niveau 3
Vanaf 3 oktober 2019
Donderdag 9.45-12.15 uur
Laren op Doek
Vanaf 4 oktober 2019
Vrijdag 15.30-17.30 uur
Bridge - Ruitenboekje niveau 2
Vanaf 4 oktober 2019
Vrijdag 13.00-15.00 uur
Bridge - Hartenboekje
4, 11, 18 oktober 2019
Vrijdag 10.00-11.30 uur
De Klassieken: Horatius
5 oktober 2019
Zaterdag 13.30-16.30 uur
Vintage koffers restylen
5 oktober 2019
Zaterdag 10.30-12.30 uur
Op ontdekkingstocht door Huizen
7 oktober 2019
Maandag 19.00-23.00 uur
Brood bakken, een passie
Vanaf 7 oktober 2019
Maandag 11.00-12.00 uur
Tai Chi gevorderden
8 oktober 2019
Dinsdag 19.00-22.00 uur
Vuurspetters
Vanaf 8 oktober 2019
Dinsdag 19.00-20.30 uur
Dutch for non-Dutch advanced extra (A2)
Vanaf 8 oktober 2019
Dinsdag 20.30-22.00 uur
Spaans op reis - vervolg (A1)
12 Oktober
Zaterdag 10.00-12.00 uur
Fotograferen met je smartphone
15 oktober 2019
Dinsdag 19.30-21.30 uur
Sevilla, Spaanse schone in het zuiden
Vanaf 15 oktober 2019
Dinsdag 20.30 -22.00 uur
Dutch for non-Dutch au pairs A1
Vanaf 15 oktober 2019
Dinsdag 18.45-20.15 uur
Dutch for non-Dutch advanced (A1/A2)
Vanaf 15 oktober 2019
Dinsdag 19.00-20.30 uur
Engels - beginners (A1)
Vanaf 15 oktober 2019
Dinsdag 20.30-22.00 uur
Engels - 2e jaar (A2-B1)
Vanaf 15 oktober 2019
Dinsdag 11.00-12.30 uur
Frans - conversatie (B2)
Vanaf 15 oktober 2019
Dinsdag 9.30-11.00 uur
Frans - conversatie (B1/B2)
Vanaf 15 oktober 2019
Dinsdag 19.00-20.30 uur
Italiaans - 6e jaar (A2)
Vanaf 15 oktober 2019
Dinsdag 20.30-22.00 uur
Spaans - beginners (A1)
Vanaf 15 oktober 2019
Dinsdag 19.00-20.30 uur
Spaans - 4e jaar (A2/B1)
Vanaf 16 okt. 2019
Woensdag 10.00-12.00 uur
Leesgroep moderne literatuur
Vanaf 16 oktober 2019
Woensdag 20.00-22.00 uur
Leesgroep moderne literatuur
16, 30 okt., 13, 27 nov. 2019
Woensdag 19.30-21.30 uur
Praktische astrologie I
16 oktober 2019
Woensdag 19.30-21.30 uur
Natuurlijk medicijnkastje
Vanaf 17 oktober 2019
Donderdag 11.00-12.30 uur
Frans cours supérieur (B2/C1)
Vanaf 17 oktober 2019
Donderdag 9.00-10.30 uur
Spaans - 2e jaar (A1)
Vanaf 17 oktober 2019
Donderdag 10.30-12.00 uur
Spaans - gevorderden (B1)
Vanaf 18 oktober 2019
Vrijdag 9.00-10.30 uur
Frans - beginners (A1)
Vanaf 18 oktober 2019
Vrijdag 10.30-12.00 uur
Italiaans - 3e jaar (A1)
Vanaf 18 oktober 2019
Vrijdag 9.00-10.30 uur
Italiaans - conversatie (B1/B2)
Vanaf 18 oktober 2019
Vrijdag 9.00-10.30 uur
Portugees - beginners (A1)
Vanaf 18 oktober 2019
Vrijdag 10.30-12.00 uur
Portugees - 3e jaar (A1/A2)
Vanaf 29 oktober 2019
Dinsdag 14.00-16.30 uur
Stilleven schilderen
Vanaf 31 oktober 2019
Donderdag 9.00-10.30 uur
Italiaans - 2e jaar (A1)
Vanaf 31 oktober 2019
Donderdag 10.30-12.00 uur
Italiaans - 4e jaar (A2)
November
1 november 2019
Vrijdag 13.00-15.30 uur
Stadswandeling historische binnenstad Amersfoort
1 , 8, 15, en 22 november 2019
Vrijdag 10.00-11.30 uur
De Klassieken: Herodotos I
Vanaf 1 november 2019
Vrijdag 10.30-12.00 uur
Italiaans - beginners
2 November
Zaterdag 10.00-12.00 uur
Fotograferen met je smartphone
5 november 2019
Dinsdag 19.30-21.30 uur
De kracht van kleding en kleur
6 november 2019
Woensdag 19.30-21.30 uur
De tuinen van Monet
6 november 2019
Woensdag 18.30-22.30 uur
Aziatisch koken met Birgitta
Vanaf 6 november 2019
Woensdag 9.30-11.00 uur
Kennismaking met yoga
6 november 2019
Woendag 10.00-13.00 uur
Westbroekroute
7 november 2019
Donderdag 14.00-16.00 uur
Uw eigen huis (niet) opeten
12 november 2019
Dinsdag 19.30-21.30 uur
Wie is Goethe?
14 november 2019
Donderdag 19.30-21.30 uur
Blaricum (oost) toen en nu
14 November
Donderdag 19.00-21.30 uur
Wie zoet is krijgt lekkers
21 november 2019
Donderdag 19.30-21.30 uur
Pracht en praal van Praag
Woensdag 20, 27 nov., 4 ,18 dec.19.30-21.30 uur
Zaterdag 7 dec. 9.00-13.00 uur
Macro-, landschap- en straatfotografie
7 november 2019
Donderdag 19.30-21.30 uur
Werk en Privé in balans (1) Bewustwording
27 november 2019
Woensdag 19.30-22.00 uur
Leer jouw authentieke IK kennen
28 november 2019
Donderdag 19.30-21.30 uur
50 jaar Maanlanding
30 november 2019
Zaterdag 10.30-13.00 uur
Demonstratie digitaal fotoboek maken
December
4 december 2019
Woensdag 10.00-13.00 uur
Gooise natuurbruggen
11 december 2019
Woensdag 19.30-21.30 uur
Juwelen uit de schatkamer van de Tsaren
18 december 2019
Woensdag 19.30-21.30 uur
Barcelona: meer dan alleen Gaudi
Januari
Vanaf 7 januari 2020
Dinsdag 19.00-20.30 uur
Frans op reis
Vanaf 7 januari 2020
Dinsdag 20.30-22.00 uur
Spaans op reis (A1)
10, 17, 24 en 31 januari 2020
Vrijdag 10.00-11.30 uur
De Klassieken: Seneca
16 januari 2020
Donderdag 19.30-21.30 uur
De kracht van het kinderbrein
21 januari 2020
Dinsdag 19.30-21.30 uur
De metamorfose van het Ruhrgebied
22, 29, jan., 5, 12 feb. 2020
Woensdag 19.30-21.30 uur
Symboliek in de kunst
22 januari 2020
Woensdag 18.30-22.30 uur
Tapas maken met Birgitta
23 januari 2020
Donderdag 9.30-12.00 uur
Holistisch tekenen
Vanaf 24 januari 2020
Vrijdag 10.30-12.30 uur
Introductie Chinese taal en cultuur
Vanaf 24 januari 2020
Vrijdag 9.00-10.30 uur
Italiaans op reis (A1)
23 januari 2020
Donderdag 19.30-21.30 uur
Werk en Privé in balans (2) Kom in beweging
29 jan., 12, 26 feb. en 11 mrt. 2020
Woensdag 19.30-21.30 uur
Praktische astrologie II
Vanaf 30 januari 2020
Donderdag 15.30-17.30 uur
Bridge - Beginners niveau 1
Vanaf 30 januari 2020
Donderdag 13.00-15.00 uur
Bridge - Ruitenboekje niveau 2
30 januari 2020
Donderdag 19.30-21.30 uur
New York in 5 virtuele wandelingen
Vanaf 31 jan. 2020
Vrijdag 15.30-17.30 uur
Leer wedstrijdbridge niveau 3
Vanaf 31 januari 2020
Vrijdag 13.00-15.00 uur
Bridge - Schoppenboekje niveau 5
Februari
Vanaf 3 februari 2020
Maandag 10.00-11.00 uur
Tai Chi beginners
Vanaf 3 februari 2020
Maandag 11.00-12.00 uur
Tai Chi gevorderden
Woensdag 5, 12, 26 feb., 4, 18 mrt., 19.30-21.30 uur
Zaterdag 7 mrt. 9.00-13.00 uur
Basiscursus digitale fotografie
6 februari 2020
Donderdag 19.30-21.30 uur
125 jaar Bewegend Beeld
5 februari 2020
Woensdag 10.00-13.00 uur
Pluismeer, pareltje in het bos
7, 14, 28 februari 2020
Vrijdag 10.00-11.30 uur
De Klassieken: Ovidius
8 februari 2020
Zaterdag 13.00-15.30 uur
Stadswandeling Berlage's Amsterdam Zuid
11 februari 2020
Dinsdag 19.30-22.00 uur
Borrel- en Receptie-Etiquette
13 februari 2020
Donderdag 19.30-21.30 uur
New York voor gevorderden
25 februari 2020
Dinsdag 19.30-21.30
Kopenhagen hip & happening
26 februari 2020
Woensdag 18.30-22.30
Lekker in je eentje! Koken bij Birgitta
Maart
4, 11, 18 en 25 mrt. 2020
Woensdag 19.30-21.30 uur
Korte verhalen schrijven
4 maart 2020
Woensdag 10.00-13.00 uur
Ankeveense plassen
6, 13, 20 en 27 maart 2020
Vrijdag 10.00-11.30 uur
De Klassieken: Herodotos II
17 maart 2020
Dinsdag 19.30-21.30 uur
Bilbao en het Guggenheim
19 maart 2020
Donderdag 19.30-21.30 uur
Blaricum (west) toen en nu
31 maart 2020
Dinsdag 19.30-21.30 uur
Rijke Feesttradities in Rusland en Europa
April
Zaterdag 4 apr. 9.00-13.00 uur
Natuurfotografie
Woensdag 1 april 2020
Woensdag 10.00-13.00 uur
Rondom de Soester Duinen
10, 17 en 24 april 2020
Vrijdag 10.00-11.30 uur
De Klassieken: Homeros' Odyssee
4 april 2020
Zaterdag 10.30-12.30 uur
Op ontdekkingstocht door Huizen
16 april 2020
Donderdag 19.30-21.30 uur
Goed gemutst langs de Zuiderzee
Mei
13 mei 2020
Woensdag 10.00 -13.00 uur
Rondje Lage Vuursche
26 mei 2020
Dinsdag 18.45-21.00 uur
Fietstocht langs 'verborgen akkers' in Laren

Ga naar top